Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Okopy-Kolonia - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

399 000 zł371 m² 1 075,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek handlowo-usługowy z magazynami, okopy Kolonia, gm. Dorohusk Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 371 m , położona na działce o powierzchni 2000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy, ul. Mickiewicza

Janów(Okopy-Kolonia + 26 km)

96 000 zł30 m² 3 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest kontener gastronomiczny o powierzchni ok 30 mkw składający się z dwóch pomieszczeń : sali sprzedażowej oraz zaplecza socjalnego. Kontener w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Działki,Chełm(Okopy-Kolonia + 20 km)

6 200 000 zł1 670 m² 3 712,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Nieruchomość usytuowana bezpośrednio przy ul. Hrubieszowskiej z wjazdem od ul. ks. Skorupki, zabudowana budynkiem wielobryłowym, zasadniczo parterowym, jedna z części posiada antresolę.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Krzywa

Chełm(Okopy-Kolonia + 20 km)

149 000 zł32 m² 4 656,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo - Usługowy 32 m - Idealny na Salon Beauty, fryzjerski lub Sklep Oferuję na sprzedaż ustawny lokal o powierzchni 32 m , zlokalizowany w budynku mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł250 m² 3 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Kamienica (cztery poziomy) o pow. 250 m2 położona w centrum Włodawy, w woj. Lubelskim. Kamienica: - pow. 250 m2 Dostępne media: - prąd - woda (wodociąg miejski - gaz - kanalizacja: - co.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny umeblowany Janów

Janów(Okopy-Kolonia + 26 km)

3 140 000 zł1 255,84 m² 2 500,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny, dwukondygnacyjny obiekt gastronomiczno-hotelowy o powierzchni 1.500 m2 położony na wzniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Okuninka

Okuninka(Okopy-Kolonia + 40 km)

1 250 000 zł156 m² 8 012,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu bardzo interesującą ofertę! Sprzedaż murowanego budynku 156m2 z barem Kuchnia Azjatycka z kompletnym wyposażeniem w najlepszej lokalizacji centrum Okuninki nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł291,90 m² 5 755,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży dotyczy lokalu usługowego w którym prowadzona była działalność medyczna (nzoz Przychodnia Lekarza Rodzinnego). Nieruchomość znajduje się w Chełmie przy al. Żołnierzy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Chełm(Okopy-Kolonia + 20 km)

159 000 zł34,80 m² 4 568,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Młodym przedsiębiorcom wskazuje możliwość zakupu intratnego lokalu o powierzchni 34,80 m2 przy ul. Krzywej 37 w Chełmie, w budynku Europa z 2008 r. To na pewno idealna strefa na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 377 m² 130,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży nieruchomości w Sawinie przy ul. Kościelnej 6, o łącznej powierzchni 1377 mkw, położonej w bliskiej odległości od rynku głównego. Budynek dawnego młyna (nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Okopy-Kolonia

Okopy-Kolonia,lubelskie

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego! Nieruchomość stanowiąca działkę o pow. 3000 m zabudowaną budynkiem mieszkalnym oraz gospodarczym. Budynek mieszkalny o pow. uż. 119,03 m parterowy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij