Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Budynek użytkowy Okopy-Kolonia

Okopy-Kolonia, lubelskie

  • 1 250 000 zł
  • 420 m²
  • 2 976,19 zł/m²

Zdjęcie

Wojciech Żurawek

Skontaktuj się

Budynek użytkowy Okopy-Kolonia

Okopy-Kolonia, lubelskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 250 000 zł

420 m²

2 976,19 zł/m²

Budynek użytkowy Okopy-Kolonia

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 250 000 zł 420 m² 2 976,19 zł/m²

Rodzaj budynku:
-
Przeznaczenie:
magazynowe
Powierzchnia działki:
3 004 m²
Kondygnacje:
-

Rodzaj budynku:

-

Przeznaczenie:

magazynowe

Powierzchnia działki:

3 004 m²

Kondygnacje:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 250 000 zł (2 976,19 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Budynek: 420 m² (400 m² powierzchni użytkowej), 4 pomieszczenia
  •   rok budowy: 2016; stan: bardzo dobry
  •   przeznaczenie magazynowe
  • Działka: 3 004 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Media: opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Źródło: biuro nieruchomości: geoDOM nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: GDN461960

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka z halą przemysłową położona w miejscowości Okopy-Kolonia, około 4 km od przejścia granicznego w Dorohusku, tuż przy drodze krajowej nr 12 - nieopodal planowanego zjazdu z drogi ekspresowej S12. Hala w doskonałym stanie technicznym (konstrukcja stalowa z płytą warstwową. Posiada wydzielona, przeszkloną część ekspozycyjno-biurową (około 50m) z toaletami i pomieszczeniem socjalnym oraz produkcyjno-składowa (około 350m2). (...)

Agent

Wojciech Żurawek

600 019...

600 019 950

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wojciech Żurawek

600 019...

600 019 950

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość